Severočeský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská školní liga 2018 - 19 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna III. kolo FL III. kolo ML III. kolo Premium ligy II. kolo FL II. kolo ML II. kolo Premium ligy I. kolo FL I. kolo ML I. kolo Premium ligy Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská školní liga 2018 - 19 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga Moravia Handball Activity 2018 - 2019 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B Osmička Poděbradská školní Liga - mladší Poděbradská školní Liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Poslední turnaj v Chrástu Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 Předposlední turnaj v Ejpovicích Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Turnaj Turnaj- 2018/2019 Uhříněvská Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1. turnaj miniházené 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. turnaj v Chrástě, 25.9.2018 2. turnaj v Chrástu, 11.10.2017 2. turnaj v miniházené 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 3. turnaj v miniházené 4. turnaj v miniházené 4. turnaj v Radnicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Exekutiva SvčSH od 27.02.2010

funkce jméno adresa telefon, e-mail

předseda SvčSH

Vágner Martin Průchodní 1099/10
400 03 Ústí n/L
603971975
predseda@svcsh.cz

předseda soutěžní komise SvčSH

od 1.8.2011

Hart Martin

Schwarz Stanislav

Přemyslovců 12
400 07 Ústí n/L

Pivovarská 4
405 02 Děčín 4

607801453
sk@svcsh.cz

604652179
sk@svcsh.cz

předseda komise rozhodčích SvčSH  Pešek Petr Růžový palouček 12
400 01 Ústí n/L
774601113
rozhodci@svcsh.cz
předseda komise rozvoje, 
informatiky a ekonomiky SvčSH
Tlustý Roman, Ing. Balbínova 808/11
400 01 Ústí n/L

777798881
ek@svcsh.cz

předseda komise mládeže a  
trenérsko-metodické komise SvčSH
Laube Zdeněk Dlouhá 1048/13
410 02 Lovosice
777066061
mladez@svcsh.cz
tmk@svcsh.cz
sekretář SvčSH Schwarz Stanislav Pivovarská 4
405 02 Děčín 4
604652179
sekretar@svcsh.cz