Severočeský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská školní liga 2018 - 19 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna III. kolo FL III. kolo ML III. kolo Premium ligy II. kolo FL II. kolo ML II. kolo Premium ligy I. kolo FL I. kolo ML I. kolo Premium ligy Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská školní liga 2018 - 19 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga Moravia Handball Activity 2018 - 2019 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B Osmička Poděbradská školní Liga - mladší Poděbradská školní Liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Poslední turnaj v Chrástu Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 Předposlední turnaj v Ejpovicích Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Turnaj Turnaj- 2018/2019 Uhříněvská Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1. turnaj miniházené 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. turnaj v Chrástě, 25.9.2018 2. turnaj v Chrástu, 11.10.2017 2. turnaj v miniházené 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 3. turnaj v miniházené 4. turnaj v miniházené 4. turnaj v Radnicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018
13.4.2012 otevřeno: 3228 x

6. kolo Žákovské ligy již tento víkend

Poslední kolo Žákovské ligy před samotným finálovým turnajem se uskuteční o tomto víkendu ve čtyřech městech České republiky. Poslední 4 týmy budou eliminovány a zůstanou jen finalisti, kteří se zúčastní závěrečného turnaje Žákovské ligy o prvním červnovém víkendu.

Všechny čtyři turnaje 6. kola Žákovské ligy se uskuteční v sobotu 14. 4. 2012. Chlapci změří svoje síly ve Frýdku-Místku a Lovosicích, dívky v Plzni a Strakonicích. Přijďte se podívat na závěrečné boje o postup do finálového turnaje.

 

Chlapci:

Skupina Q - Sportovní hala Chemik, Lovosice od 9:00

Turnaje se zúčastní družstva HK Lovosice, Dukla Praha 6, HCB Karviná a SSK Talent 90 Plzeň

 

Skupina R - Sportovní hala SŠED, Frýdek-Místek od 11:00

Turnaje se zúčastní družstva SKP Frýdek-Místek, KH Kopřivnice, HBC Strakonice, HC Zubří

 

Dívky:

Skupina Q - Sportovní Hala Máchova, Strakonice od 8:30

Turnaje se zúčastní družstva Sokol Písek, DHC Slavia Praha, HC Zlín B, TJ Sokol Kobylisy II

 

Skupina R - Sportovní hala Slavia VŠ Plzeň od 8:00

Turnaje se zúčastní družstva DHC-SVŠ Plzeň, DHK Uherské Hradiště, DHK Zora Olomouc, HC Háje